• 01.08.2021 00:22

САРИСА

Прв македонски конзервативен портал

врба

  • Home
  • „Врба“ на Mанчевски почнува да се емитува на HBO Go

„Врба“ на Mанчевски почнува да се емитува на HBO Go

Филмот „Врба“ на режисерот Милчо Манчевски утревечер во 20:30 часот ќе биде премиерно прикажан на стриминг платформата HBO Go, на каналот Cinemax 2. „Врба“ ќе биде емитуван повеќе пати во…