• 20.04.2021 00:02

САРИСА

Прв македонски конзервативен портал

Горан Пандев

  • Home
  • Пандев: Натпреварот со Грузија е најважниот во мојата дваесетгодишна кариера

Пандев: Натпреварот со Грузија е најважниот во мојата дваесетгодишна кариера

Капитенот на македонската фудбалска репрезентација Горан Пандев, претстојниот бараж натпревар против Грузија го оквалификува како најважен во неговата кариера. – Дуелот со Грузија е најважниот во мојата дваесетгодишна кариера. Се…