• 25.06.2021 14:05

САРИСА

Прв македонски конзервативен портал

македонски акциски серијал

  • Home
  • Премиера на трејлерот за новиот македонски акциски серијал BLACK OPS

Премиера на трејлерот за новиот македонски акциски серијал BLACK OPS

Во Скопје утревечер премиерно ќе биде прикажан трејлерот за новата македонска акциска серија насловена BLACK OPS. Серијата е во продукција на Artistic Film Production, под режисерската палка на Billy D.…