• 24.06.2021 10:51

САРИСА

Прв македонски конзервативен портал

Премиера

  • Home
  • Премиера на трејлерот за новиот македонски акциски серијал BLACK OPS

Премиера на трејлерот за новиот македонски акциски серијал BLACK OPS

Во Скопје утревечер премиерно ќе биде прикажан трејлерот за новата македонска акциска серија насловена BLACK OPS. Серијата е во продукција на Artistic Film Production, под режисерската палка на Billy D.…