• 31.07.2021 16:59

САРИСА

Прв македонски конзервативен портал

HBO Go

  • Home
  • „Врба“ на Mанчевски почнува да се емитува на HBO Go

„Врба“ на Mанчевски почнува да се емитува на HBO Go

Филмот „Врба“ на режисерот Милчо Манчевски утревечер во 20:30 часот ќе биде премиерно прикажан на стриминг платформата HBO Go, на каналот Cinemax 2. „Врба“ ќе биде емитуван повеќе пати во…